• Odwiedziny: 4420732

Wtorek, 2024-04-23

Imieniny: Ilony, Jerzego

Kim będę w przyszłości?

Chciałbym być weterynarzem ponieważ kocham zwierzęta. Otaczały mnie od małego i tak już zostanie. Wychowałem się  w ich towarzystwie, a w moim domu zawsze były zwierzęta.

Mam z nimi świetny kontakt. Jest mi smutno, gdy patrzę na porzucone i nieszczęśliwe psy lub koty. Albo kiedy słucham w telewizji jak ludzie się nad nimi znęcają. To koszmar. Chciałbym również wspierać finansowo schroniska i opiekować się tymi zwierzętami.

Sebastian Brona-Urbański z klasy IVd

Jak dorosnę chciałabym zostać fryzjerką. Od dziecka interesowałam się układaniem różnych fryzur z włosów.

Zdarzyło się nawet, że obcinałam lalkom włosy. Lubię czesać włosy moim siostrom i wymyślać różne fryzury.

Wychodzi mi to bardzo dobrze. Dlatego  chciałabym wykonywać ten zawód.

Julia Radtke, klasa IVd