Weronika Chojnacka brązową medalistką Mistrzostw Polski

Weronika Chojnacka z klasy VI b trenuje karate kyokushin ( pełnokontaktowy styl karate) od 3 lat w Klubie Sportów i Sztuk Walki Samurai Spirit  Dojo Chełmża pod okiem Moniki i Andrzeja Poczwardowskich.

02. 12. 2017 r. w Mielcu odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Polskiej Federacji Kyokushin Karate, gdzie wystartowało ponad 200 zawodników z całego kraju. Weronika wywalczyła 3 miejsce i brązowy medal w kumite (walce) dziewcząt 11-12 lat. Jest to obecnie największy sukces zawodniczki Dojo Chełmża, choć nie jedyny, gdyż 19.03. 2017 r. na Mistrzostwach Polski Północnej w Międzyzdrojach wywalczyła 2 miejsce w kumite dziewcząt, zaś 13. 05. 2017 r. w Bydgoszczy na Mistrzostwach Juniorów województwa kujawsko-pomorskiego zajęła 1 miejsce, zdobywając tym samym tytuł mistrzyni województwa w swojej kategorii wiekowej.