KOSZYKARKI

Po zawodach w unihokeja, piłkę ręczną, siatkową- przyszedł czas na zawody w koszykówce. 20 marca 2023r. w hali OSITu odbyły się Mistrzostwa Chełmży w których wzięły udział wszystkie szkoły podstawowe. Dziewczęta z " dwójki" pokonały przeciwniczki z SP3 20 : 2, a SP5 14 : 0. Tym samym zostały mistrzyniami Chełmży w kolejnej dyscyplinie. Gratulujemy!.

KOSZYKARKI. Po zawodach w unihokeja, piłkę ręczną, siatkową- przyszedł czas na zawody w koszykówce. 20 marca 2023r. w hali OSITu odbyły się Mistrzostwa Chełmży w których wzięły udział wszystkie szkoły podstawowe. Dziewczęta z " dwójki" pokonały przeciwniczki z SP3: 20 do 2, a SP5: 14:0. Tym samym zostały mistrzyniami Chełmży w kolejnej dyscyplinie. Gratulujemy!.

Autor: Małgorzata Sadzikowska