DZIEŃ ŚWIĘTEGO PATRYKA

17 marca to tradycyjnie w naszej szkole dzień zabawy i świętowania. W tym roku zaprosiłyśmy do sali gimnastycznej uczniów klas 4-6, aby wykazały się wiedzą o irlandzkim święcie . Impreza przebiegala w milej atmosferze, uczniowie byli w pełni zaangażowani a w przygotowaniu łańcucha w kolorach flagi irlandzkieh pomagali nawet wychowawcy. O dziwo najwięcej punktów zdobyli uczniowie klas czwartych pokonując starszych kolegów. Dzisiaj swoje imieniny obchodzili chłopcy o imieniu Patryk- jest ich tylko trzech w naszej szkole i dla nich dyrekcja przygotowała małe niespodzianki. Uczennice klasy 5b upiekły słodkie muffinki w kolorze zielonym. Wszystkim dziękujemy za udział i udaną zabawę. Do zobaczenia za rok!

Autor: K.Gajewska i M.Więcławska