Konkurs ekologiczny "Cenne odpady"

Zapraszamy uczniów wszystkich klas naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie

„Cenne odpady”

organizowanym przez Burmistrza Miasta Chełmża oraz Zakład Gospodarki Mieszkaniowej. Warto spróbować, bo nasza szkoła może wzbogacić się o cenne nagrody: laptopy, tonery, aparaty fotograficzne, zestawy nagłaśniające, papier ksero. Szczegółowe informacje znajdziecie u swojego wychowawcy

. Tematyka prac:

I.Edukacja w sporcie-odwzorowanie sprzętu sportowego z wykorzystaniem różnych materiałów recyklingowych (np. piłka z plastikowych woreczków).

II.Działalność PSZOK-u-przygotowanie plakatu promującego Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych.

III.Segregacja w Mieście Chełmża-sporządzenie komiksu promującego działania ekologiczne związane z segregacją odpadów.

IV.EKO Pokaz Mody-stworzenie kostiumów z surowców wtórnych i zaprezentowanie ich na pokazie mody (4 października 2018 roku w CHOK-u).

Na prace pkt I-III czekamy do 1 października 2018 roku (u wychowawców luk opiekunów samorządu).

samorząd szkolny

Autor: Marta Parzyszek