120 drzew na 120-lecie szkoły - Światowy Dzień Ziemi

Z okazji nadchodzących obchodów 120-lecia naszej szkoły, chcielibyśmy zmienić jej wizerunek wewnątrz, ale także na zewnątrz i sprawiać, by stawała się coraz ładniejsza. Wraz z nadejściem wiosny, przyroda i jej słoneczno-zielone barwy wprawiają nas w radosny nastrój i motywują do działania.

22 kwietnia na całym globie obchodzony jest Światowy Dzień Ziemi, w związku z czym również społeczność naszej szkoły chciałaby przyczynić się dla dobra środowiska, a przy okazji upiększyć też teren wokół budynku szkolnego.

Społeczność SP2 chce kontynuować projekt „120 drzew na 120-lecie szkoły”. Do 7 maja br. potrwa zbiórka drzew. Prosimy, aby każda klasa przyniosła jedną jarzębinę i jeden krzew forsycji. Po zbiórce rośliny zostaną posadzone w ramach wspólnej akcji.

Z góry dziękujemy

Społeczność SP 2