MISTRZOSTWA CHEŁMŻY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PIŁCE RĘCZNEJ (dziewczęta i chłopcy)

17 listopada w hali OSiTU rozegrane zostały MISTRZOSTWA CHEŁMŻY W MINI PIŁCE RĘCZNEJ.

Reprezentacja dziewcząt SP2 wygrała zawody, zajęła I miejsce i będzie reprezentować nasze miasto w Mistrzostwach Powiatu.

Skład reprezentacji dziewcząt: Zuzanna Sulecka kl. VIa, Agata Szwaja kl. VIa, Olga Stanula kl. VIa, Julia Fabińska kl. VIa, Anna Belska kl. VIa, Julia Tłok kl. VIa, Wiktoria Werner kl. VIb, Marika Ostolska kl. VIb, Magdalena Lewandowska kl. VIb, Pniewska Weronika kl. Vb, Julia Kapidura kl. IVc, Wiktoria Gerke kl. IVc.

Reprezentacja chłopców zajęła II miejsce.

Chłopcy grali w składzie: Kornel Domian kl. VIb, Tobiasz Pawlak kl. VIb, Patryk Rykaczewski kl. VIb, Maciej Kasprowicz kl. VIb, Fryderyk Sawiński kl. VIa, Daniel Stielow kl. VIa, Tomasz Zdrojewski kl. VIa, Jakub Żuchowski kl. VIa, Wiktor Prokop kl. VIb.

Wszystkim gratulujemy wspaniałej zabawy i życzymy dalszych sportowych sukcesów!

Autor: Małgorzata Sadzikowska