Szkoła Podstawowa nr 2 im. I Armii Wojska Polskiego w Chełmży

Podsumowanie roku w IIa

Koniec roku szkolnego w naszej klasie obfituje w różne atrakcje. Odwiedzili nas bohaterowie z różnych bajek i bawiliśmy się tak wspaniale, że aż brzuchy bolały. Nasza sala pełna była gromkich oklasków i wesołego śmiechu...

Z pudełek po proszku i fasoli tworzyliśmy instrumenty muzyczne. Następnie ozdabialiśmy je według własnego pomysłu. Kolejnego dnia odbył się mini konkurs na najciekawiej ozdobioną maskę afrykańską. Laureaci w nagrodę mogli wybrać dla siebie drobny upominek, oczywiście związany z konkursem.
W poniedziałek otrzymaliśmy kolejny list od naszych rówieśników z Wrocławia. Znaleźliśmy tam zdjęcie nowo poznanych kolegów i koleżanek, mapkę poszukiwacza krasnali we Wrocławiu i króciutkie listy od każdego z naszych przyjaciół. List dołączył do naszej sporej już kolekcji kartek, którymi wymieniamy się z uczniami różnych szkół położonych w odległych zakątkach Polski.

Autor: Marzanna Przybyszewska