OGŁOSZENIE O ZAPISACH DO SZKOŁY

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmży ogłasza nabór dzieci do klas pierwszych  oraz do oddziału przedszkolnego tzw. "zerówki"

Od 18 kwietnia w sekretariacie szkoły w godz. 8.00 – 15.00 będzie można pobierać wnioski do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego. Aby zapisać dziecko do klasy pierwszej lub do oddziału przedszkolnego należy wypełnić kartę zgłoszenia (dzieci z obwodu SP2) lub wniosek dla dzieci spoza rejonu szkoły, (do pobrania również na naszej stronie internetowej). Wnioski należy składać w terminach podanych w tabeli z harmonogramem rekrutacji (poniżej).

Przy składaniu wniosku należy okazać dokument potwierdzający dane dziecka (do wglądu) i PESEL dziecka.

Rodzice dzieci zameldowanych w rejonie Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmży, którzy wybrali dla swojego dziecka inną szkołę proszeni są o zgłoszenie tej informacji w szkole obwodowej.

Do klas I zapisujemy dzieci :

1. Urodzone w roku 2010 – siedmiolatki lub

2. Urodzone w roku 2011. (sześciolatki), które na wniosek rodziców, zostaną zapisane do klasy pierwszej, jeśli:

- korzystały z wychowania przedszkolnego w roku poprzedzającym rok szkolny, w którym mają rozpocząć naukę w klasie pierwszej,

- nie korzystały z wychowania przedszkolnego, ale uzyskały opinię poradni psychologiczno –pedagogicznej o możliwości rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej.

3.  Do oddziału przedszkolnego zapisujemy dzieci urodzone w 2011 roku z terenu całego miasta.

Rejon szkoły obejmuje ulice:

Bulwar 1000-lecia, Browarna, Cicha, Głowackiego, Kopernika, Kościuszki, Ks.Piotra Skargi, Letniskowa, Paderewskiego, Pensjonatowa, Pogodna, Pułaskiego, Rekreacyjna, Sądowa, Sienkiewicza, Sikorskiego numery parzyste 2-28 i numery nieparzyste 1-21, Słoneczna, Spacerowa, Strzelecka, Św.Jana, Targowa, Turystyczna, Wczasowa, Widokowa, Wodna.

TERMINY POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO ORAZ TERMINY POSTĘPOWANIA UZUPEŁNIAJĄCEGO, A TAKŻE TERMINY SKŁADANIA DOKUMENTÓW DO KLAS PIERWSZYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W CHEŁMŻY

(na podstawie ZARZĄDZENIA NR 38/CUW/17BURMISTRZA MIASTA CHEŁMŻYZ dnia 27 marca 2017 r.)

Lp

Rodzaj czynności

Termin w postępowaniu rekrutacyjnym

Termin w postępowaniu uzupełniającym