PRZEKAŻ 1% PODATKU

Szanowni Państwo!

Jak co roku zwracamy się do Państwa z gorącym apelem, abyście korzystając z prawa odpisu w wysokości 1% rocznego podatku przekazali go na rzecz naszej placówki. Dzięki przekazanym przez Państwa odpisom za rok 2015 w kwocie 1084 zł. Udało nam się zakupić nowy rejestrator wizyjny do kamer.

Rozliczając swoje dochody za rok 2016 każdy może przeznaczyć 1% podatku na placówkę oświatową poprzez Toruńskie Stowarzyszenie Pomocy Szkole.

Chcąc przekazać 1% podatku na pomoc placówkom oświatowym za pośrednictwem Toruńskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole należy wpisać:

w części „J”:

- w rubryce 137 nr KRS - 0000121592 Toruńskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole

- w rubryce 138 kwotę odpisu 1% od podatku;

w części „K”:

- w rubryce 139 nazwę placówki oświatowej i jej adres: Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Hallera 17, 87-140 Chełmża

Ta informacja jest bardzo ważna, ponieważ ułatwia przekazanie środków dla danej placówki oświatowej.

- w rubryce 140 podatnik w kwadracie stawia X.

Na tej podstawie urząd skarbowy przekaże pieniądze do Toruńskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole, które skieruje zebrane środki do konkretnych placówek zgodnie z oczekiwaniami ofiarodawców.

Wszyscy, którzy przekażą 1% podatku, powinni wypełnić załączone oświadczenie i po 30 kwietnia 2016 roku oddać go w placówce oświatowej lub przysłać bezpośrednio do Toruńskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole.