INFORMACJE DLA RODZICÓW

Szanowni Państwo.

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, przekazujemy  zatem informacje dotyczące wydarzeń w najbliższym okresie.

1. Bezpłatne warsztaty ozdób bożonarodzeniowych dla rodziców z dziećmi odbędą się 12 grudnia o godz 17.00 i 15 grudnia o godz. 18.00

- klasy 0 – II „Magia bombki z bibułki”, „Puszyste Mikołaje”,

- klasy III – IV „Choinki inne niż wszystkie”,

- klasy V – VI „Anioły”.

Warsztaty prowadzić będą nauczyciele i rodzice, zakup materiałów Rada Rodziców. Wykonane ozdoby zasilą stoiska kiermaszu świątecznego, z którego dochód przeznaczony będzie , m.in. na renowację sztandaru szkoły.

1. Kiermasz świąteczny i kawiarenka – 20 grudnia od godz. 16.00 w sali gimnastycznej.
  2. Jasełka dla rodziców w wykonaniu klas drugich – również 20 grudnia o godz. 17.00.
  3. Przedstawienie dla uczniów i klasowe wigilie – 22 grudnia od 9.00 – 11.30 ( w tym dniu nie będzie obiadu).
  4. Przerwa świąteczna: 23 grudnia 2016 – 1 stycznia 2017.
  5. Orszak Trzech Króli – 6 stycznia godz.

Elementem identyfikującym uczestników pochodu z naszej szkoły będą żółte korony wykonane według wzoru przekazanego przez nauczycieli i ozdobione we własnym zakresie. Zbiórka i przemarsz w godzinach popołudniowych (podamy w późniejszym terminie). Wieczorem w Bazylice odbędzie się konkurs kolęd. Naszą placówkę reprezentować będzie zespół wokalny klas IV-VI z pastorałką „Gloria”.

Serdecznie zapraszamy całe rodziny do wzięcia udziału w orszaku.

Poniżej znajdziecie Państwo plik z szablonem korony do wydrukowania, zaś w galerii zdjęć  można obejrzeć cudeńka wykonane na kiermasz przez rodziców oraz korony, które zostaną wystawione w konkursie organizowanym przez parafię, a wykonane przez przewodniczącą Rady Rodziców p. Barbarę Czajkowską. Zachęcamy Państwa do przesyłania fotografii ozdób zrobionych w domach (kontakt przez szkolną pocztę lub na facebooku).

Z serdecznymi pozdrowieniami