BIEGI SZTAFETOWE-CZERNIKOWO

z

20 października reprezentacja dziewcząt i chłopców z naszej szkoły startowała w Powiatowych Przełajowych Biegach Sztafetowych w Czernikowie. Miejsce zawodów  przywitało naszych zawodników pochmurną pogodą, lecz atmosfera w drużynie była bardzo pozytywna. Reprezentacja dziewcząt składała się z następujących zawodniczek: Julia Kielak, Barbara Zdrojewska, Patrycja Jurkiewicz, Julia Makarowicz, Aleksandra Jaworska, Laura Słowińska, Dagmara Kuciak, Wiktoria Gerke, Julia Kapidura , Nikola Lanckowska i Nikola Wiśniewska. Chłopcy wystąpili w następującym składzie: Jakub Hapkie, Kacper Kaczmarczyk, Bartosz Orczykowski, Bartosz Uciński, Martin Strzyżewski, Miłosz Makarowicz, Kacper Hapkie, Filip Dymiński i Jakub Warjas. Podczas rywalizacji sportowej dziewczęta zajęły ostatecznie 6 pozycję. Chłopcy okazali się najlepszą drużyną zajmując 1 miejsce. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach sportowych.

Autor: Krzysztof Dembiński