MISTRZOSTWA CHEŁMŻY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

11 października , w sobotę, na Stadionie Miejskim odbyły się Mistrzostwa Chełmży szkół podstawowych w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Zarówno reprezentacja dziewcząt jak i chłopców wygrała zawody i będzie reprezentować Chełmżę w Mistrzostwach Powiatu.

Reprezentacja dziewcząt wystąpiła w składzie:

Magda Lewandowska kl.6b, Zuzanna Sulecka kl.6a, Agata Szwaja kl.6a, Marika Ostolska kl.6b, Weronika Nalaskowska kl.5b, Weronika Pniewska kl.5b, Nadia Loba kl.5a, Wiktoria Gerke kl.4c, Julia Kapidura kl.4c, Anna Belska kl.6a, Zuzanna Kort kl. 5b, Marika Jaworska kl. 6b.

Skład zespołu chłopców:

Mateusz Uciński kl.6a, Mateusz Beszczyński kl.5b, Michał Jasiński kl.6b, Jakub Szyjkowski kl.5b, Jakub Zieliński kl.5b, Daniel Rzeszotarski kl.6b, Jakub Stopikowski kl.6a, Kornel Domian kl.6b, Jakub Żuchowski kl. 6a, Maciej Kasprowicz kl.6b, Dominik Więczkowski kl.6b, Tobiasz Pawlak kl.6b, Nikodem Sierakowski kl.6a.

Gratulujemy zwycięstwa!

Autor: Małgorzata Sadzikowska