Wtorek, 2024-04-16

Imieniny: Bernarda, Biruty

Samorząd Uczniowski wybrany

W poniedziałek 10 października 2016 roku odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Były one poprzedzone kampanią wyborczą. Kandydaci do Samorządu przygotowali bardzo ciekawe i oryginalne plakaty, przedstawiając najważniejsze punkty swojego programu. W głosowaniu wzięli udział uczniowie klas IV-VI. W sumie udział w wyborach wzięło 138 uczniów naszej szkoły. Wszystkie głosy były ważne.

Nad pracą komisji uczniów czuwał opiekun SU p.Zbigniew Konieczek. Każdy uczeń mógł oddać dwa głosy. Do Samorządu startowało 16 uczniów.

Największą ilość głosów otrzymała Maja Siemieniecka z klasy VIa, która została przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego. Na drugim miejscu Julia Kapidura  z klasy VIb, - zastępca przewodniczącej, na trzecim Wojciech Więcławski z klasy Vb, - sekretarz.

Na członków  Rady Samorządu Szkolnego wybrano;

Roksana Woźniewska      Va