Najlepszy absolwent 2015/2016

Wiktoria Ścibior

kl. VI b

Wychowawca: pani Alina Duda

Wiktoria Ścibior jest wzorową uczennicą klasy VI b.

Uzyskała najwyższą w szkole średnią stopni z poszczególnych przedmiotów- 5,70.

W ogólnopolskim sprawdzianie klas szóstych miała wysokie wyniki: z I części - 90% pkt, przy czym  100% z matematyki i 80 % z j. polskiego, a  z II części, czyli z języka angielskiego- 85% pkt.

Wiktoria jest ambitna, aktywna, systematyczna, punktualna, koleżeńska i skromna. Pełniła rolę przybocznej pocztu sztandarowego.

Spontanicznie włączała  się w akcje charytatywne prowadzone na terenie szkoły, organizowała imprezy klasowe. Przez cały okres nauki na II etapie kształcenia należała do samorządu klasowego oraz szkolnego.

Wiktoria brała udział w licznych konkursach szkolnych i międzyszkolnych. W konkursie matematycznym KAKURO, organizowanym przez Gimnazjum nr 1 w Chełmży, zajęła II miejsce, a w międzyszkolnym konkursie Urodziny Ludolfiny, w indywidualnej konkurencji na zapamiętanie rozwinięcia dziesiętnego liczby П, zajęła I miejsce. Systematycznie brała udział w konkursie Kangur Matematyczny.

W tym roku uzyskała tytuł  Szkolnego Mistrza Rachunków klas szóstych.

Zajęła I miejsce:

- w szkolnym konkursie historycznym,

- w szkolnych eliminacjach Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego,

- w konkursie "Wielkie polowanie na piątki"

oraz II miejsce w konkursie plastycznym.

Doskonale godziła naukę ze sportem, trenując wioślarstwo.

Wiktoria ma bogate zainteresowania. Będzie kontynuowała naukę w chełmżyńskim gimnazjum, w klasie o profilu matematycznym.

Na Wiktorię zawsze można było liczyć.

Autor: Alina Duda