• Odwiedziny: 4412091

„Trzymaj formę!” Podsumowania nadszedł czas…

W dniu 21.06.2016 r. klasy V i VI zebrały się w auli naszej szkoły, aby podsumować działania prowadzone w ramach programu edukacyjnego „Trzymaj formę!”.

Zajęcia edukacyjne, ulotki dla rodziców, broszury dla uczniów, akcja „Kolorowe śniadanie”, wycieczka rowerowa, opracowywanie ankiety dotyczącej nawyków żywieniowych i quizu na temat zbilansowanej diety – to wszystko było w naszej szkole.

Uczennice klasy VIa dokonały analizy wyników ankiet i quizu oraz przygotowały prezentację multimedialną, z którą zapoznały koleżanki i kolegów w trakcie spotkania.

Przedstawione zostały również kluby sportowe działające w naszym mieście. Był też czas na podzielenie się wrażeniami i doświadczeniami z udziału w treningach. Wszystko oczywiście dlatego, aby zachęcić kolejne osoby do aktywnego stylu życia.

Autor: Izabela Swinarska-Ficerman