KONKURS MATEMATYCZNY "LOGICZNIE MYŚLĘ"

l

W dniu 26.04.2016 r. przedstawiciele klas IV-V brali udział w miejskim konkursie matematycznym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 5 w Chełmży.

Reprezentantami "dwójki" byli:

- Antonina Stachowicz z kl. IV a,                                 - Kacper Olszewski z kl. V a,

- Zuzanna Więzowska z kl. IV a,                                   - Olaf Zielniewski z kl. V a,

- Wojciech Więcławski z kl. IV b,                                  - Jan Węgrzyn z kl. V c.

Konkurs polegał na rozwiązywaniu zagadek logicznych w formie zadań zamkniętych i otwartych.

W konkursie " LOGICZNIE MYŚLĘ"  reprezentująca naszą szkołę szóstka zajęła I miejsce.

Indywidualne sukcesy to:

- III miejsce Antosi Stachowicz wśród czwartoklasistów,

- II miejsce Jasia Węgrzyna i III miejsce Olafa Zielniewskiego wśród piątoklasistów.

Laureaci i pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy i wartościowe nagrody. Nie zabrakło okazji do zabaw z matematyką podczas krótkich warsztatów matematycznych.

Gratulujemy naszej reprezentacji sukcesów i zachęcamy wszystkich uczniów do rozwijania logicznego myślenia.

Autor: Alina Duda