2010/2011

Weronika Ficerman

kl. VI c

Wychowawca klasy: Teresa Żywiczyńska-Wyborska

W tym roku szkolnym Rada Pedagogiczna przyznała Weronice Ficerman z klasy VI c tytuł Najlepszego Absolwenta Szkoły.

Weronika osiągnęła bardzo wysokie wyniki w nauce, średnia ocen 5,72. Uzyskała wzorową ocenę z zachowania i 40 punktów ze sprawdzianu klas szóstych. Została laureatem konkursu przedmiotowego z przyrody na szczeblu wojewódzkim. Otrzymała również wyróżnienie w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego ,,der die das Kenner". Brała udział w konkursach szkolnych. Zajęła I miejsce w konkursie historycznym ,,Demokracja wczoraj i dziś" oraz I miejsce w konkursie przyrodniczym klas VI ,,Zwierzęta Świata".

Godnie i sumiennie pełniła funkcję Chorążego Pocztu Sztandarowego. Jest uczennicą obowiązkową, odpowiedzialną, punktualną i kulturalną, a także koleżeńską i życzliwą wobec innych. Aktywnie uczestniczyła w życiu klasy i szkoły.