Wtorek, 2024-04-16

Imieniny: Bernarda, Biruty

KANGUR MATEMATYCZNY 2015

KANGUR

19 marca 2015 r., tradycyjnie już, uczniowie SP- 2 wzięli udział w konkursie "Kangur Matematyczny". Konkurs przeprowadzany jest  jeden raz w roku jednocześnie we wszystkich uczestniczących w nim krajach.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w trzech kategoriach przewidzianych dla szkół podstawowych. Dwudziestu jeden uczniów klas 2. uczestniczyło w kategorii "Żaczek", dwudziestu jeden uczniów klas 3. i  4.- w kategorii "Maluch" i dziewiętnastu uczniów klas 5. i  6. - w kategorii "Beniamin".

Drugoklasiści mogli uzyskać z testu maksymalnie 105 punktów, rozwiązujący test w kategorii "Maluch"- 120 punktów, a w kategorii "Beniamin"- 150 punktów.

Wszystkim uczestnikom życzymy maksymalnych wyników punktowych!

Zgodnie z regulaminem wyniki zostaną udostępnione szkole w ciągu  pięciu tygodni od daty przeprowadzenia konkursu.

Każdy uczestnik "Kangura Matematycznego" otrzymał układankę "Magiczny Wąż".

Szkolny Koordynator Konkursu

Alina Duda