MISTRZOSTWA CHEŁMŻY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PIŁKĘ SIATKOWĄ

13 stycznia 2015 roku w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyły się Mistrzostwa Chełmży Szkół Podstawowych w piłkę siatkową.

Po ambitnej i wyrównanej walce reprezentacja dziewcząt zajęła II miejsce, natomiast chłopcy wygrali rywalizację, zdobyli I miejsce i będą reprezentować nasze miasto w Mistrzostwach Powiatu , które odbędą się w Czernikowie.

Dziewczęta grały w składzie: Olga Stanula kl.6a, Zuzanna Sulecka kl. 6a, Marika Jaworska kl.6b, Marika Ostolska kl.6b, Agata Szwaja kl.6a, Julia Fabińska kl. 6a, Magdalena Lewandowska kl.6b, Julia Kapidura kl.4c, Oliwia Piątkowska kl. 6a.

Skład chłopców: Patryk Rykaczewski kl.6b,Tomasz Zdrojewski kl.6a, Tobiasz Pawlak kl.6b, Kacper Kwiatek kl.6a, Dominik Więczkowski kl. 6b, Jakub Żuchowski kl.6a, Mateusz Uciński kl.6a, Daniel Rzeszotarski kl. 6b, Beszczyński Mateusz kl.5b, Daniel Stielow kl.6a.

Autor: Małgorzata Sadzikowska