Zawody kolarskie na cykloergometrze

8 listopada w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 odbyły się Mistrzostwa Chełmży i Gminy Chełmża  na cykloergometrze kolarskim zorganizowane przez Uczniowski Klub Sportowy „ Dwójka” Chełmża. W zawodach wzięło udział 74 młodych zawodników.  Młodzi zawodnicy reprezentowali szkoły podstawowe z Grzywny, Kończewic, Zelgna i trzy szkoły podstawowe z Chełmży. Rywalizacja sportowa odbywała się w trzech kategoriach wiekowych. Wśród dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmży najwyższe lokaty zajęły:

1 miejsce-Wiktoria Wilińska- Szkoła Podstawowa nr 2 w Chełmży

2 miejsce- Roksana Wendorff- Szkoła Podstawowa nr 2 w Chełmży

3 miejsce- Klaudia Nogalska- Szkoła Podstawowa nr 2 w Chełmży

3 miejsce- Wiktoria Werner- Szkoła Podstawowa nr 2 w Chełmży

Wśród chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmży najwyższe lokaty zajęli:

2 miejsce- Hubert Łukaszewski- Szkoła Podstawowa nr 2 w Chełmży

1 miejsce-Sylwester Jaworski- Szkoła Podstawowa nr 2 w Chełmży

1 miejsce-Michał Jasiński- Szkoła Podstawowa nr 2 w Chełmży

Cieszy fakt że zawody odbywały się na wysokim poziomie sportowym. Szczególnie miłym zaskoczeniem były bardzo dobre miejsca uczniów naszej szkoły.

Wszystkich chętnych do uprawiania kolarstwa zapraszamy na treningi, które odbywają się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmży w środy i czwartki o godzinie 16.00.

Uczniowski Klub Sportowy „ Dwójka” Chełmża składa podziękowania Panu Michałowi Marszałkowskiemu Prezesowi Kujawsko- Pomorskiego Związku Kolarskiego, który ufundował medale i puchary dla uczestników. Podziękowania kierujemy również dla rodziców młodych zawodników, którzy bezpiecznie dostarczyli uczniów na miejsce zawodów.

Autor: Krzysztof Dembiński