Witaj Wiosno!

Choć pogoda za oknem jest jeszcze dosyć kapryśna, dzisiaj uczniowie naszej szkoły powitali oficjalnie wiosnę. Pierwszego dnia kalendarzowej wiosny, właśnie dzisiaj - 21 marca na naszym boisku rozbrzmiewała wesoła muzyka, odbywały się zabawy i pląsy. Dzień minął nam sportowo, ponieważ uczniowie przywoływali też wiosnę skacząc przez skakanki.

Nie zabrakło też koloru zielonego, będącego jednym z symboli długo wyczekiwanej pory roku, dlatego też dzisiejszy dzień został okrzyknięty Dniem Koloru Zielonego. Barwy i odcienie zieleni znalazły odzwierciedlenie nie tylko w tęczowych, wiosennych ubiorach dzieci, ale również w zdrowym i wielokolorowym śniadaniu, które również miało symbolizować nadejście wiosny.

Mamy nadzieje, że wiosna, tak ciepło przez nas powitana, rozgości się na dobre i zostanie z nami już do lata.:)

Karolina Brodzka

Głośno, skocznie i kolorowo powitaliśmy wyczekiwaną porę roku. Na naszym  boisku zaroiło się od barwnych postaci. Każdą przerwę umilała muzyka i zabawy ze skakanką. Aby zima nie została już z nami ani chwili dłużej, przepędziliśmy ją hałaśliwymi trąbkami. Nie zabrakło też kwiatów i innych wiosennych akcentów. I w końcu zaświeciło nam słońce-oby brylantowa pogoda utrzymała się jak najdłużej!

Marta Parzyszek