Mistrzostwa Chełmży w Piłce Siatkowej

5 grudnia odbyły się Mistrzostwa Chełmży w Minipiłce Siatkowej dla klas IV-VI oraz Piłce Siatkowej dla klas VII szkoły podstawowej i II-III gimnazjum. W minipiłce siatkowej obie nasze reprezentacje zajęły I miejsca i awansowały do zawodów szczebla powiatowego.

W starszej grupie wiekowej zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli II miejsce. W pierwszych swoich meczach obie nasze  drużyny uległy  uczniom klas III gimnazjum, którzy w tym roku reprezentują SP 3. Natomiat w kolejnych spotknaniach wygraliśmy z SP 5.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w zawodach powiatowych. Uczniom klas VII  dziękujemy za reprezentowanie szkoły i zachęcamy do systematycznego udziału w zajęciach SKS, bo „TRENING CZYNI MISTRZA” : )

Autor: Mariusz Bogalecki