Mistrzostwa Chełmży w Unihokeju

19 października w hali OSiT  rozegrane zostały Mistrzostwa Chełmży w Unihokeju. Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach wiekowych- Igrzyska Dzieci (kl. IV- VI) i Igrzyska Młodzieży Szkolnej ( kl. VII szkoły podstawowej i II-III gimnazjum ).

Najlepiej z naszej szkoły zaprezentowały się dziewczęta kl. IV- VI, które wygrały swoje dwa mecze z SP 3 i SP 5 po 1:0. Będą one reprezentowały nasze miasto w Mistrzostwach Powiatu.

Mniej szczęścia mieli tego dnia chłopcy kl. IV-VI , którzy w pierwszym swoim meczu przegrali z SP 5 0:1 , a w drugim pokonali  naszych sympatycznych sąsiadów z SP 3  1:0. Ostatecznie zajęli II miejsce.

W kategorii starszej obie nasze drużyny przegrały  z SP 3 . Dziewczęta w po rzutach karnych 1:2 ( w regulaminowym czasie 1:1 ) a chłopcy 0:3. Gra obu naszych drużyn zasługuje pomimo porażki na pochwałę, gdyż drużyny naszych przeciwników składały się z zawodników o 2 lata starszych.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie rozgrywek. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za ambitną postawę i godne reprezentowanie naszej szkoły.

Autor: Mariusz Bogalecki