Piątek, 2024-04-19

Imieniny: Alfa, Leonii

• Kartka z kalendarza

Medale w biegach przełajowych

28 września w Złejwsi Małej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych. W kategorii dziewcząt rocznik 2007 i młodsi w klasyfikacji indywidualnej I miejsce zajęła Julia Ziółkowska a trzecia na linię mety wbiegła Klaudia Górzyńska

Dziewczęta zajęły I miejsce w klasyfikacji drużynowej. Mistrzyniami Powiatu Toruńskiego zostały: Julia Ziółkowska, Klaudia Górzyńska, Kimberley Szczypińska, Oliwia Ziółkowska, Jagoda Stodulska, Natalia Zielińska, Zuzanna Michalska.

W kategorii chłopców rocznik 2007 i młodsi - klasyfikacja indywidualna  II miejsce zajął Dawid Hapkie. Naszym medalistom serdecznie gratulujemy osiągniętych sukcesów. Wszystkim  zawodnikom reprezentującym naszą szkołę serdecznie dziekujęmy za okazaną wolę walki i zaangażowanie, jakim się wykazali w trakcie poszczególnych biegów.

Uczniowie zostali przygotowani do zawodów przez panią  Małgorzatę Sadzikowską oraz panów Krzysztofa Dembinskiego i Mariusza Bogaleckiego.

Autor: Mariusz Bogalecki