WYRÓŻNIENIE STAROSTY DLA SPORTOWCÓW SP2 !

II miejsce w Rankingu na Najbardziej Usportowioną Szkołę Powiatu Toruńskiego

m

Miło nam poinformować, że nasza szkoła została po raz kolejny uhonorowana wyróżnieniem Starosty za osiągnięcia sportowe  w roku szkolnym 2016/2017.

9 czerwca na toruńskiej Motoarenie odbyła się bardzo miła uroczystość podsumowania sportowych osiągnięć powiatu toruńskiego. Wielu naszych uczniów otrzymało indywidualne wyróżnienia, a nasza „dwójka” po raz kolejny stanęła na podium Rankingu na Najbardziej Usportowioną Szkołę Powiatu Toruńskiego. Tym razem zajęliśmy II miejsce : Pani Dyrektor Marzanna Matyasik odebrała z rąk Starosty – Pana Mirosława Graczyka - dyplom i srebrny medal - który dołączyliśmy do wcześniej zdobytych.

Gratulujemy wszystkim uczniom- sportowcom naszej szkoły, którzy przyczynili się do tego sukcesu!

Autor: M.Sadzikowska i K.Dembiński