Mistrzostwie Chełmży w Trójboju i Czwórboju L.A.

26 maja na Stadionie Miejskim w Chełmży odbyły się Mistrzostwa Chełmży w trójboju  lekkoatletycznym...

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Barbara Zdrojewska, Julia Makarowicz, Dagmara Kuciak,  Aleksandra Jaworska, Maria Chielewska, Dominika Fabińska, Julia Kielak  wygrały rywalizację, zajęły I miejsce w Mistrzostwach Chełmży Trójboju L.A.

Sukcesem zakończył się również występ chłopców w składzie: Kordian Zieliński, Robert Czajkowski, Mateusz Kuczma, Radosław Graczkowski, Dominik Zieliński, Eryk Szczygieł, Kacper Cabaj. Obie reprezentacje zakwalifikowały się do Mistrzostw Powiatu i będą na nich reprezentować nasze miasto.

Tego samego dnia odbyły się również miejskie zawody w czwórboju lekkoatletycznym. Również oba nasze zespoły wygrały rywalizację i jadą na Mistrzostwa Powiatu.

Dziewczęta wystąpiły w składzie: Martina Wiśniewska, Wiktoria Gerke, Julia Kapidura, Roksana Wendorf, Klaudia Lis, Marta Marchlewska, Nikola Wiśniewska, Martyna Zawadzka.

Chłopcy: Jakub Hapkie, Kacper Karczmarczyk, Bartosz Uciński, Miłosz Makarowicz, Wojciech Więcławski, Kacper Montewski, Jakub Warjas, Nikodem Grabowski, Kamil Bensch.

Autor: Małgorzata Sadzikowska