Finał konkursu "Polska Niepodległa"

18 maja w Chełmżyńskim Ośrodku Kultury odbyło się rozstrzygnięcie I etapu konkursu plastycznego pt. „Polska Niepodległa 1918-2018”. Konkurs zorganizowany był w ramach obchodów 100-lecia odzyskania Niepodległości Polski.

Jego celem było propagowanie postaw patriotycznych wśród uczniów, kształtowanie poczucia świadomości narodowej i szacunku wobec ojczyzny. Zadaniem dzieci było wykonanie plastycznej ilustracji do wybranej pieśni patriotycznej. Uczniowie naszej szkoły jak zwykle spisali się na medal. Włożyli dużo wysiłku i serca w swoje dzieła. Dziękuję wszystkim za ogromne zaangażowanie.

Lista laureatów kl. IV-VI

Eryk Zielniewski                               I miejsce

Kacper Cabaj                                    II miejsce

Franciszek Smyczyński                    III miejsce

Jakub Podliński                                III miejsce

Wyróżnienia:

Julia Mieloch

Mateusz Rybacki

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratuluję.

Autor: Marzanna Przybyszewska