Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Akademia Piłkarska GOL informuje...

W naszej szkole, pod czujnym okiem trenerów, rozwijają swe skrzydła młodzi sportowcy z Akademii Piłkarskiej GOL, prowadzonej przez pana Rafała Lewandowskiego.

To niewątpliwa zbieżność nazwisk, ale na pewno wróży dobrze, zarówno młodzikom jak i ich podopiecznym. Silną grupę tworzą, między innymi nasi uczniowie z klas trzecich i pierwszych. Właśnie oni postanowili spotkać się z dyrekcją, żeby pochwalić się osiągnięciami i podziękować za dotychczasową współpracę. Przekazali okolicznościowy dyplom oraz piłkę. Jak przystało na „Mistrzów” złożyli na niej swe autografy.

Wszystkim piłkarzom oraz opiekunom gratulujemy ogromnego zapału, zaś rodzicom przekazujemy podziękowanie za zaangażowanie w rozwój fizyczny ich pociech.

Z pozdrowieniami.

Marzanna Matyasik.