Bal karnawałowy klas 0-III

Jak co roku w karnawale, wszyscy bawimy się wspaniale!

Dzisiaj w naszej szkole odbył się bal. Jest to miła tradycja przepełniona wesołą muzyką, tańcem i radosną zabawą. Tegoroczny bal spędziliśmy z „Grupą T”, która poprowadziła naszą zabawę.

Już od rana dzisiejszego dnia na szkolnych korytarzach zaczęły pojawiać się kolorowe postacie w bajecznych strojach ze świata filmu, baśni, bajkowe wróżki, czarodziejki w tiulowych sukniach, nie zabrakło też służb mundurowych Śmiech. Dzieci bardzo lubią ten dzień, ponieważ dostarcza im wielu emocji, przeżyć i radości.

Na tę okazję nasze wspaniałe mamy udekorowały salę gimnastyczną balonami i serpentynami, aby wokół było barwnie i kolorowo.

Wszyscy uczestnicy z werwą i zaangażowaniem brali udział w konkurencjach tanecznych i wesołych pląsach, a była i okazja do głośnego śpiewu. Nie mogło zabraknąć takich hitów, jak chociażby znane wszystkim i lubiane Kaczuchy.

Wspólna zabawa minęła w miłej i radosnej atmosferze.

Autor: Karolina Brodzka