Koncert świąteczno-noworoczny "Z kolędą przez świat"

Uczniowie i rodzice w przeddzień Świąt Bożego Narodzenia, mogli wysłuchać świątecznych piosenek i kolęd wykonywanych w trzech językach.

Widowisko przygotowały nauczycielki języka angielskiego i niemieckiego p.K.Gajewska i p.A.Jastrzemska-Czenkusz oraz p.dyrektor M.Matyasik. Scenografia powstała dzięki p.M.Przybyszewskiej, K.Brodzkiej, K.Gajewskiej i p.K.Dembińskiemu. W koncercie brali udział uczniowie z klas pierwszych, czwartych, piątych, szóstych i siódmych. Piękne stroje to zasługa rodziców a także pani dyrektor. Imprezie towarzyszył kiermasz zorganizowany przez Radę Rodziców. Choinki na kiermasz oraz do scenografii przekazało Nadleśnictwo Toruń a dostarczył je pan Łukaszewski. Wszystkim serdecznie dziękujemy.