Teatralny tydzień

Od wtorku do czwartku nasi uczniowie mogli na żywo podziwiać grę aktorów w spektaklu "Dwanaście miesięcy" w Tatrze im. Wilama Horzycy w Toruniu.

Na przedstawienie wybrały się klasy: IIIa, IIIb, IVa, IVb, IVc, VIa i VIb. Niektórzy z uczniów w teatrze byli po raz pierwszy i wywarło to na nich ogromne wrażenie, a wszyscy wrócili zachwyceni spektaklem.

Wrażenia Julki Rzeszuto z klasy IIIb

Dzisiaj z klasą IIIa byliśmy na wycieczce w Toruniu, w teatrze Wilama Horzycy na przedstawieniu "Dwanaście miesięcy". Wszystko mi się bardzo podobało a najbardziej jak pasierbica poszła do lasu szukać pierwiosnków i spotkała 12 miesięcy, którzy pomogli jej szukać kwiatów dla macochy i jej córki. Pierwszy raz byłam w tym teatrze i bardzo mi się podoba. Gdybym mogła tam pojechać jeszcze raz, chętnie bym się wybrała.