Warsztaty w Fundacji Piękniejszego Świata

W czerwcu zostały wysłane prace plastyczne na II Ogólnopolski Przegląd Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży w Skłudzewie ,,Moje Piękne Bezpieczne Miejsce''-2017 pod Honorowym Patronatem Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty. Jury Przeglądu zakwalifikowało prace do wystawy oraz przyznało nagrody i wyróżnienia.

Prace zakwalifikowane do wystawy:
PATRYK PODWÓJSKI-zerówka (obecnie kl I a)
NADIA JANOWICZ  zerówka(obecnie kl Ia)
ZUZANNA JURKIEWICZ zerówka(obecnie kl Ia)
OLIWIA MACHAJ zerówka(obecnie kl Ia)

Uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej połączone z wręczeniem nagród i wyróżnień odbędzie się 26 września o godzinie 12:00. Z ostały też przyznane nagrody zespołowe Fundacji dla placówek-,,Impulsy Twórcze'''-zaproszenie 40 osobowych grup uczniów na jednodniowy plener z warsztatami w wybranej technice. 19 września korzystając z zaproszenia  zerówka i klasa 1a wybrałysię  na wycieczkę do Skłudzewa na plener z  warsztatami. Wybrano technikę EBRU-sztuka malowania na wodzie.
Powstały prawdziwe dzieła sztuki, które zabraliśmy do domów. Po latach na pewno będą miłym wspomnieniem pierwszego klasowego wyjazdu.

Autor: Zofia Dembek